YouPlus YouPlus YouPlus YouPlus

Sık Sorulan Sorular BİR SORU BIRAKIN

Eğer günde 5-6 porsiyon sebze ve meyve yiyebiliyorsanız stressiz bir ortamda yaşıyor, çevre ve hava kirliliğinin minimum olduğu yerdeyseniz kendiniz için en iyisini yapıyorsunuz demektir. Tabi ki yediğiniz sebze ve meyvelerin günlük besin değerlerinizi karşılayacak kalitede olduğundan emin olmanız gerekir.
Kronik bir hastalığınız veya sürekli kullandığınız bir ilaç yoksa besin takviyelerinin birkaçını bir arada kullanabilirsiniz. Eğer düzenli bir ilaç varsa doktorunuza veya bir sağlık uzmanına danışarak takviye programınızı ayarlamanız daha doğru olacaktır.
Firmamızdan doğrudan satışımız yoktur. Youplus markalı ürünlerimize dilediğiniz herhangi bir eczaneden ulaşabilirsiniz.
Youplus markalı ürünler Türkiye’ de Abdi İbrahim güvencesiyle üretilmektedir. Ürünlerin ana bileşenlerinin menşe ülkesi Türkiye’ den farklıdır.
Soğuk ve derin denizlerde yaşayan balıklar, yaşadıkları şartlara uyum sağlayabilmek amacıyla daha fazla yağlıdırlar ve bu nedenle daha yüksek miktarda omega-3 yağ asidi (EPA ve DHA) içerirler. Youplus Omega-3 Balık yağları soğuk ve derin sularda yaşayan balıklardan elde edilmektedir.
Balık yağları yazın da dahil olmak üzere 4 mevsim kullanıma uygundur. Önemli olan günlük maksimum alım miktarlarına dikkat ederek vitaminlerin kullanılmasıdır.
Omega-3 yağ asitleri vücudumuz tarafından üretilmediği için günlük beslenme düzeninde Omega-3 içerikli gıdaların yer alması önerilmektedir. Balık yağları bu çeşit gıdaların tüketilmemesi ve yetersiz tüketiminden kaynaklı Omega-3 ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Balık yağları takviye edici gıdadır. Uygun içerikli balık yağlarını istediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz.
Youplus Kids Multivitamin şurup çocukların sevdiği çilek ve muz aromasına sahipken, Omega-3 Balık Yağı Şurup mango şeftali aromasına sahiptir.
Vitamin-mineral eksiklikleri özellikle büyük şehirlerde yaşayan kişilerde dengesiz ve sağlıksız beslenme alışkanlıkları, stres, çevresel kirlilik gibi nedenlerle sık rastlanan sorunlardan biridir. Bu besinlerin yeterinde alınmaması halsizlik, yorgunluk, saç ve cilt problemleri, konsantrasyon sorunları gibi birçok soruna yol açabiliyor. Beslenme alışkanlığını düzensizse ve bu sorunlardan en az birinden yakınıyorsanız vitamin-mineral eksikliği yaşıyor alabilirsiniz.
Besin takviyeleri günün herhangi bir saatinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Multivitaminleri ise sabahları kahvaltıdan sonra tercih etmenizde fayda var.
Youplus ürünleri glüten içermez.
Youplus Omega-3 balık yağları, balık yağının doğal formu olan trigliserid (TG) formunda üretilmektedir.
Anne karnındaki bebeklik döneminden itibaren tüm yaşam boyunca omega-3 ve omega-3 yağ asitleri olan EPA ve DHA’ya ihtiyaç duyulmaktadır.
Youplus Daily Omega-3 kapsül formunun jelatin maddesi sığır jelatinidir. Helal sertifikasına sahiptir.
Youplus Multi Ener-G hamilelik ve emzirme döneminde önerilmemektedir. Emzirme döneminiz sona erdikten sonra, hekiminizin de tavsiyesiyle tekrar başlayabilirsiniz.